Mine põhisisu juurde

Parema sisekliima nimel

Ventilatsioonimaailmas võib õige ja korrektselt dimensioneeritud õhujaotus muuta kogu ruumi olemust. See ei seisne ainult müra, tuuletõmbuse või temperatuuride kõikumise teadvustamises, vaid üldise mugavuse, õhukvaliteedi ja õhkkonna parandamises. Lindab saab teid aidata. Meie õhujaotajad on asjatundlikult välja töötatud, et pakkuda optimaalset jõudlust, sulandudes samas sujuvalt ümbritsevasse keskkonda. Tulemus? Ruum, mis tundub täpselt õige. Kogege Lindabi tooteid ja tõstke oma järgmine projekt kõrgemale tasemele.

Miks kasutada Lindabi õhujaotajaid??

Lindab on enamat kui ventilatsiooni tootja. Me oleme pühendunud partner valmis alati aitama sul leida täpselt õiged tooted.

 

  • Kümnendeid tööstuskogemust
  • Lai tootevalik igaks vajaduseks
  • Majasisene disainimine, projekteerimine ja tootmine
  • Kliendile sobilikud lahendused ja täielik testimine
  • Kerge paigaldus, kasutus ja hooldus
  • Abistavad rakendused ja efektiivseks planeerimiseks ja teostamiseks
  • Müük, klienditugi ja transport üle Euroopa

Erinev projekt, erinev vajadus

Meie tootevalikust leiad kõik, mida vajad - õhujaotajad, tasanduskastid, restid, plafoonid, düüsid, siirõhuelemendid. 

Vali õige tasanduskast

Tasanduskasti ülesanne reguleerida õhuhulka ja vähendada müra ventilatsioonisüsteemides on oluline osa mugavusest ja heast õhu kvaliteedist. Tasanduskast tagab mõõdetud ja balansseeritud õhuhulga, ühtlase õhu jaotuse õhujaotajast ning hea mürasummutuse. 

Õhujaotaja efektiivseks kasutamiseks on oluline valida õige tasanduskast. Vali targalt, kuna õigesti valitud lahendus tagab nii mugavuse kui ka energiatõhususe. 

Kasuta meie tööriistu

Lihtsustage projekteerimisprotsessi kasutades Lindabi erinevaid tööriistu, valikuprogramme ja ventilatsioonitarvara. Meie tööriistad on loodud selleks, et igas etapis toetada projekteerimist, lihtsustada tootevalikut, hinnata toote toimivust ja mõõtmeid ning teostada vajalike arvutusi. Meie terviklikele energiatõhusatele sisekliimasüsteemidele keskenduvad digilahendused muudavad planeerimise lihtsaks ja ajatõhusaks. 

 

 

 

Avasta meie laboreid

Lindabis on innovatsioon ja pidev areng meie jaoks võtmetähtsusega. Meie akustika- ja sisekliimalaborid Farumis, Taanis, omavad selles protsessis olulist rolli. Laborid võimaldavad meil läbi viia põhjalikke katseid ja mõõtmisi, aidates kaasa meie toodete arendamisele. Ootame enda juurde ka kliente, kes vajavad eriprojektide jaoks täismahus testimist ja täpset tootedokumentatsiooni. 

Säästa energiat ja paranda mugavust

Nõudluspõhine ventilatsioon ühendab kõige paremini hoonete kaks põhieesmärki - tervislik sisekliima ja energiatõhusus.

Lindab pakub täielikke ruumijuhtimissüsteeme, mis tagavad soovitud sisekliima saavutades olulise energiasäästu. Lugege lisainformatsiooni selle kohta, kuidas Lindabi nõudluspõhised süsteemid väivad aidata teie järgmist projekti parandada, aidates samal ajal vähendada tegevuskulusid. 

 

 

 

Kerge leida, kerge paigaldada

Teadmaks rohkemat meie toodete kohta, palun kontakteeru meie kohaliku tiimiga. 

Vent Tools rakendus

Vent Tools mobiilirakendus on loodud selleks, et muuta elu lihtsamaks, vähendada vigu kanali dimensioneerimisel, paigaldamisel ja mõõdistamisel. Olenemata kas on vaja kalkuleerida rõhukadu, torustiku dimensioneerida, arvutada nihet või täpsustada k-tegurit või õhuhulka, on Vent Tools on sobiv rakendus lahenduste leidmiseks. Kui sul juba on rakendus olemas, ära unusta rakendust uuendada, et olla kursis värskeimate võimalustega. Kui sul rakendust veel ei ole, siis mine proovi järele.