Mine põhisisu juurde

Kogu tarkvara ventilatsioonile

Meie pakume nii dimensioneerimise ja sisekliima simulatsiooniprogramme kui ka pluginaid CAD-tarkvara jaoks.

Lindabi IT-lahendused lihtsustavad terviklike energiasäästlike ventilatsiooni- ja sisekliimasüsteemide dimensioneerimist, kogusearvestust ja planeerimist.

Lisateavet meie ventilatsioonisüsteemide tarkvara kohta leiate altpoolt.

LindQST

Lindabi kiirvalikuprogramm LindQST on väga kiire, lihtsalt kasutatav ja paindlik veebitööriist teie igapäevatööks.

CADvent

CADvent on AutoCADi ventilatsiooni projekteerimise rakendus. See tarkvara aitab lihtsustada tervikliku ventilatsioonisüsteemi projekteerimist ja dokumenteerimist.

TEKNOsim

TEKNOsim on kiire ja lihtne sisekliima simulatsioonitarkvara. Tarkvara kasutatakse hoone jahutus- ja küttekoormuse tippkoormuse, ülekuumenemistundide ja PPD-indeksi arvutamiseks. Samuti on võimalik arvutada hoone kütte ja jahutuse aastane energiakasutus.

UltraLinki konfiguratsioonitööriist

Lindab UltraLink® Configuration Tool on tarkvara UltraLink Monitor FTMU ja FTCU kontrolleri konfigureerimiseks ja testimiseks. UltraLinki konfiguratsioonitööriist töötab ainult Windowsi operatsioonisüsteemis. FTMU ja FTCU seadistamiseks saate kasutada ka mobiilirakendust OneLink.

Lekketester LT600 & PC410

See tarkvara on mõeldud õhulekketestrite LT600 ja PC410 mõõtmisandmete salvestamiseks ja käsitlemiseks. Selle tarkvaraga saad luua kliendiprofiile, kanda need mõõtevahendisse ning peale mõõtmist saad kirjed instrumendist tagasi tarkvarasse otse kliendiprofiili kanda. Ja siis saate mõõtmisprotokolle salvestada, kommenteerida, dokumenteerida ja printida.