Mine põhisisu juurde

Kogu tarkvara ehitustoodetele

Lindabis teame, et teie aeg on kallis. Pakume suurt valikut nutikaid tööriistu, mis muudavad teie töö lihtsamaks ja meie partnerina saate kasu enam kui 60-aastasest ehitustehnoloogia kogemusest. Lühidalt öeldes tahame anda teile võimaluse töötada välja optimaalsed ja usaldusväärsed lahendused võimalikult lühikese ajaga.

Lisateavet meie ehitustoodete tarkvara kohta leiate allpool, allalaadimiseks külasta lehte informationgateway.lindab.com.

RoofSafetySystem

Seda veebirakendust kasutatakse meie erinevate katuseohutustoodete spetsifikatsioonide loomiseks. Määrate oma erinevad parameetrid ja rakendus koostab katuseohutustoodete spetsifikatsioonid vastavalt Rootsi nõuetele ja eeskirjadele, et luua õige alus turvalisele katusele.

BIM objekt

Building Information Modeling (BIM) on rajatise füüsiliste ja funktsionaalsete omaduste digitaalne esitus. BIM on üldine teadmiste allikas teabe saamiseks rajatise kohta, mis on selle elutsükli jooksul otsuste tegemiseks usaldusväärne alus; määratletud kui olemasolevat varasest ideest kuni lammutamiseni.

Kasutame BIM objekti, et anda teile juurdepääs meie ehituskomponentide BIM-mudelitele. Siit leiate paljude erinevate toodete struktureeritud kataloogi kasutamiseks Revitis ja Archicadis.

StructuralDesigner (web)

Kasutatakse trapetsikujulise profiilpleki kandevõime ja läbipainde arvutamiseks. Võimalik analüüsida üksikuid sektsioone või pidevat lehtmetalli üle 2-3 kambri. 

EC3Library

See veebirakendus sisaldab sektsioonide andmeid ja geomeetriat meie lehtmetalli-, C-, Z-, U- ja mütsiprofiilide portfellide jaoks. Väärtused on arvutatud vastavalt Eurocode'ile ja on saadaval valitud Euroopa riikides.

RevitTools

Tarkvara sisaldab täielikku tööriistapaletti metallroovidest seinte käsitsemiseks Revitis. Tarkvara abil on võimalik koostada seinalõikude graafikuid, välis- ja siseseinaelemente, metallroovide ja seinamaterjalide materjalispetsifikatsioone ja koostejooniseid.

DIMstud

DIMstud on Eurokoodil põhinev projekteerimistarkvara piludega naastudele ja jooksikutele. Tarkvara suudab välja arvutada välisseina postid RY, RYF ja HRY, samuti välisseina vöö SKY ja HSKY. Tarkvara esitab tulemused Ultimate Limit State ja Service Limit State.

StructuralDesigner

StructuralDesigner on Eurokoodil põhinev projekteerimistarkvara profiilplekkidele, roovidele ja mütsiprofiilidele. Lisatud on Lindabi täielik profiilide valik nendes tootekategooriates. Tarkvaral on sisseehitatud moodul lumetaskute analüüsimiseks ja see esitab tulemused Ultimate Limit State ja Service Limit State.

WALLanalyzer

Arvutab U-väärtuse välisseintele, mis koosnevad Lindabi perforeeritud välisseinaprofiilidest, mis on kombineeritud valikuliste materjalidega mõlemal küljel. Programm suudab analüüsida ka konstruktsiooni niiskusesisaldust etteantud tingimustel.

AutoCADLibrary

AutoCAD Library on tööriist arhitektidele ja disaineritele, kes töötavad AutoCADiga. See sisaldab dwg-faile rennide, torude, talade, roovide, siinide, lehtmetalliprofiilide jms jaoks.

WallSelector

Rakendus, mida saab kasutada, kui otsite seina, millel on teatud nõuded heli, tule, seina kõrguse jms osas. Määrake oma seina jaoks asjakohased kriteeriumid ja saadaolevad nõuetele vastavad seinakonfiguratsioonid esitatakse tabelis.