Mine põhisisu juurde

Kontrollige nõudlust

Suurepärane sisekliima saab alguse kvaliteetsetest ventilatsioonitoodetest. See on ilmselge. Kuid teie ventilatsioon ei kasuta kunagi  igat vatti energiat maksimaalselt, välja arvatud juhul, kui kõik komponendid on ühendatud nõudluspõhiselt juhtitud ventilatsioonisüsteemi. Kui reguleerite õhku igas toas vastavalt kasutamisele ja nõudlusele, märkate kohe kaht aspekti: inimesed tunnevad end paremini ja kaotate ruumid, mis kulutavad tohutul hulgal energiat.

Nõudluspõhiselt kontrollitud ventilatsioon kõigis ruumides on tugevaks aluseks – pange Lindab Pascal System Management ja saate täieliku kontrolli oma sisekliima üle.

On aeg teha toiminguid lihtsalt.

Käes on Pascali juhtimissüsteemi aeg.

Vaadake süsteemi tiiseri videot

 

Võimsad tooted on alati esimene samm

Lindab on Euroopa turuliider ventilatsiooni vallas. Kõik, mida vajate,  on meil olemas.

Tänu tipptasemel ventilatsioonikomponentidele, õigetele anduritele ja õigele juhtimisseadistusele, mis on ühendatud ruumi tasemel, on teil kõik, mida vajate optimaalse sisekliima tagamiseks – kõigi vajaduste jaoks, kõigis ruumides ja igal ajal.

  • Eelprogrammeeritud ruumikontroller
  • Reguleerige temperatuuri, kohalolu, CO2, niiskust
  • Täpne õhuvoolu reguleerimine
  • Reguleerige nii ventilatsiooni, jahutust, kütet kui ka valgustust

Regula Master – eelprogrammeeritud süsteemikontroller

Regula Master on täiustatud ja väga intelligentne süsteemikontroller – aju, mis jälgib ja juhib kõike teie sisekliimasüsteemis. Kui Regula Master on ühendatud teie DCV-süsteemiga ja intuitiivse liidesega Pascal Operate, on teil kõik, mida vajate nutika ventilatsioonihaldussüsteemi jaoks, mis jälgib teie hoone kõiki ruume.

Lisaks sisekliima ekspertteadmistega eelprogrammeerimisele saate:

• Ventilaatori optimeerija kuni 50% väiksema ventilaatori energiatarbimiseks
• Töökontroll stabiilsuse ja järelevalve tagamiseks
• Väljatõmbekontroll Ideaalse tasakaalu saavutamiseks

Pascal System Management on ühendatav Lindab Regulaga ja seda saab paigaldada ühte ruumi, väikestesse ja suurtesse hoonetesse, hoone osadesse või isegi suurtesse asutustesse nagu haiglad, hotellid ja koolid.

Ühendage end parema tulevikuga

Päeva lõpuks taandub kõik ühele fraasile: jätkusuutlikkus. Jätkusuutlikkus välejndub energiasäästus, materjalide ja komponentide taaskasutamises, tervislikuma sisekliimaga jätkusuutliku töökoha loomises, mis omakorda tõstab hoones viibivate inimeste tootlikkust, mille tulemuseks on jätkusuutlikum äri.

Üksikud osad ühtseks tervikuks

Lindabi DCV komponentidega, mis on seadistatud ja kujundatud ruumisüsteemidena ning ühendatud Pascal juhtimissüsteemiga, on teil täielik kontroll ventilatsioonisüsteemi üle.

See toob kulude vähenemise, töötajate suurema mugavuse, lihtsamate toimingute ja kiire toe ning on oluline andmeallikas ventilatsiooni pidevaks täiustamiseks.

  • Jälgige ja kontrollige oma ventilatsioonisüsteemi toimimist
  • Ettevalmistatud BMS-i ühendamiseks
  • Hankige üks pääsupunkt kogu oma sisekliimasüsteemile