Mine põhisisu juurde

Disainivalikud ja täielik paindlikkus

Täielik paindlikkus koos disainivabadusega on see, mille poole oleme Lindabis püüelnud. Homsete ruumide loomisel on nii palju tegureid, olgu selleks siis renoveerimine, uusehitised või ajaloolised hooned, mille moderniseerimisel on ranged piirangud. Meie tahame pakkuda midagi enamat kui lihtsalt vastuvõetav lahendus.
Soovime pakkuda mitmeid disainivõimalusi, mis tagavad teile optimaalse ventilatsiooni ja välimuse, mis tegelikult ruumi täiendab.

 

 

  • 1 null
  • 2 null
  • 3 null
  • 4 null
  • 5 null

Klõpsake võimaluste vahel

On palju võimalusi kuhu ja kuidas paigutada Plafond XD aktiivpalk. Seitse unikaalse disainiga katteplaati annava nüüd veelgi rohkem valikuvõimalusi paigaldada Plafond XD nii, et see sobib täpselt sinu sisekujundusstiiliga. Pole lihtsalt paremat viisi Plafond XD katete esitlemiseks kui interaktiivse disainiga ekraan.

Selle tööriistaga püüame inspireerida ja seada uusi standardeid ventilatsioonile interjööri osana. Ärge unustage oma lahendust eksportida, kui olete leidnud oma vajadustele vastava lahenduse ja võtke julgelt ühendust lisateabe ja arvutuste saamiseks.

 

 

Paindlikkus on võtmetähtsusega

Plafond XD saab paigaldada sinna, kus seda vajate. Asetage see vastu lage, vahega laega, vastu seina, ruumi keskele või isegi paigaldage seinast seina kate, millel on õige arv palke, et tagada optimaalne kliima.

Tööstuslik disain

Lisaks klassikalistele kaantele, Badge ja Clyp, oleme välja töötanud viis värsket uut kujundust: Alea, Cubo, Gap, Trac ja Zune. Need kujundused on välja töötatud Klaus Nolting, ON3D, Saksamaalt Hamburgist. "Standardseid ventilatsioonitooteid on keerulisem integreerida arhitektuuri DNA-sse kui täiendavaid esteetilisi elemente."
Plafond XD-l on kujundusvõimalused, mis sobivad mis tahes sisekujunduse esteetikaga, mida arhitekt silmas peab.

 

 

 

 

 

Las vesi vähendab kulusid

Üks lahendus, mis vähendab nii praegusi kasutuskulusid ja säästab aja jooksul raha, on veepõhise kliimasüsteemi, näiteks aktiivsete jahutuspalkide paigaldamine.

Kuna vesi kannab oluliselt rohkem energiat kui õhk, vajavad aktiivsed jahutuspalgid palju vähem energiat, et pakkuda sama kütte- ja jahutusefekti kui traditsiooniline kütte-, ventilatsiooni- ja kliimasüsteem. Võrreldes traditsiooniliste süsteemidega on jahutuspalgisüsteem peaaegu müravaba ja vajab vähe või üldse mitte hooldust, mille tulemuseks on nauditavam sisekliima ja madalamad kasutusea kulud.

 

 

Liigutatav ventilatsioon

Lihtne paigaldamine tähendab rohkem aega muude asjade jaoks. Seetõttu kasvab nõudlus lihtsama paigaldamise järele pidevalt ja Lindab täidab need nõudmised. Kuid see ei lõpe sellega.

Kuna Plafond XD eesmärk on paindlikkus, sealhulgas vajadus paindliku ruumikasutuse järele, peab see olema liigutatav. Kui põrandaplaani nõuded muutuvad, saab Plafond XD hõlpsasti uude asukohta teisaldada.

Euroventi sertifikaat

See on usalduse küsimus.

Euroventi sertifikaat tähendab, et kõik võimsuse mõõtmised tehakse sertifitseeritud laboris. Võrrelda saab ainult sertifitseeritud testitulemusi ja Lindab on oma klassi tipp.

LindQST toetab teid

Meie digitaalsete tööriistade abil saate hõlpsalt konfigureerida õige ja optimaalse lahenduse, mis vastab täpselt teie ventilatsioonivajadustele.

Kasutades LindQSTi saate leida parima ökonoomse kere seadistuse ja valida endale meelepärase Plafond XD disainkatte. Lisaks saate kujundada kogu oma hoone tubade ja korruste kaupa.