Mine põhisisu juurde

Lindab UltraLink®

UltraLink kontroller on Lindabi patenteeritud tehnoloogia. Esmaklassiline õhuvoolu regulaator, mis on välja töötatud optimaalse sisekliima tagamiseks, kulutades võimalikult vähe energiat. UltraLink kontroller annab teile ülitõhusa ja hästi reguleeritud ventilatsioonisüsteemi, millel on madalad hoolduskulud ja lihtne paigaldus.

Usaldusväärne mõõtmine ultraheliga

UltraLinki teeb ainulaadseks ultraheliandur. See mõõdab õhu hulka, kiirust ja temperatuuri väga suure täpsuse ja usaldusväärsusega isegi väikese õhuvoolu korral ja ilma tarbetu rõhukadudeta. See tähendab, et klapp suudab õhuvoolu täpselt õigeks reguleerida, sõltumata nõudlusest.

Takistusteta õhuvool ja vähene hooldus

Kuna mõõteandur asub väljaspool klappi ja õhuvoolu, ei teki õhuvoolus tarbetuid takistusi, mis vähendab tolmu ja mustuse osakeste kogunemist. See parandab jõudlust, vähendab müra ja vähendab süsteemi puhastamise vajadust.

 

Lihtne paigaldus

Paigaldage UltraLink reguleerklapp oma olemasolevasse kanalisüsteemi.

Paigaldamise ajal saab UltraLinki klapi ja andurite sektsioone pöörata endale sobivasse positsiooni, mis tähendab, et mõlemat osa saab erinevateks puhkudeks optimaalselt paigutada. Vaadake, kui lihtne on paigaldamine, siit.

UltraLink® FTMU voolumõõtja

Lindab FTMU tagab ülitäpse voolu mõõtmise ilma õhuvoolus rõhulangust tekitavate takistusteta. See mõõdab vooluhulka nurga all oleva ultrahelikiirega, mida saab väga suure täpsusega arvutada ja kompenseerida kogu vooluvahemiku ulatuses. Mõõteseade ei ole mustuse suhtes tundlikud ja konstrueeritud nii, et see minimeerib tolmu kogunemist vooluanduritele, mis muudab selle aja jooksul silmapaistvalt stabiilseks.

Lindab OneLink – mobiilirakendus seadistamiseks

UltraLink on varustatud Bluetooth tehnoloogiaga ja klappi saab juhtida meie OneLink rakenduse kaudu. OneLinki abil saate jälgida ja reguleerida õhuvoolu otse nutitelefonist. See kiirendab nii paigaldamist kui ka kasutuselevõttu. Rakenduse tooteassistendi abil saate isegi iseteeninduse virtuaalse toe kaudu.

Lindab OneSet – ruumi juhtimise rakendus

Rakenduse OneSet abil saate oma hoone igas toas pidevaid visuaale oma praeguse sisekliima kohta. Olenevalt valitud anduritest saate näha ja reguleerida temperatuuri ning mõõta niiskuse, CO2 ja õhuvoolu taset ning registreerida kohalolekut.

 

Disain ja paindlikus

Erinevatele nõudmistele vastamiseks oleme oma tootevalikusse lisanud rohkem värve ja materjale, arvestades toote välimust ja keskkonnanõudeid. UltraLink on saadaval paljudes mõõtmetes, alates 100 mm kuni 630 mm ja ühildub nii uute kui ka vanade ventilatsioonisüsteemidega.

Kliimasõbralik toode

UltraLink on intelligentne klapp, mis vähendab ventilatsioonisüsteemi energiatarbimist õhuvoolu täpse mõõtmise kaudu. Soovime oma toodete kaudu vähendada oma klientide keskkonnamõju, et toetada eesmärki saavutada 2050. aastaks null süsinikuheitega hoonete hulk. UltraLinki kasutamine on märkimisväärne samm rohelisema tuleviku suunas. Liituge meie teekonnaga parema kliima nimel.

Uuendage süsteemile Ultra BT

UltraLink on ideaalne alus ventilatsiooni uuendamiseks. Kolme lihtsa sammuga saate optimeerida veelgi rohkem: kõik, mida vajate, on UltraLink, üks kuni viis andurit ja nutitelefoni rakendus ning teil on ruumi tasemel ülim nõudlusega juhitav ventilatsioonisüsteem. See on 360-kraadine uuendus koos täielikult integreeritud Bluetooth tehnoloogiaga, mis muudab nii kulud, paigaldamise keerukuse kui ka igapäevased toimingud palju tõhusamaks ja sisekliima igal ajal optimaalseks. Miks mitte alustada sellega, et uuendate paar tuba korraga ja lisage vajadusel rohkem andureid? Valik on sinu.

Saage abi LindQST-ist

LindQST-iga saate planeerida, valida, arvutada ja simuleerida oma ventilatsiooniprojekte. Miks mitte kasutada oma projekti jaoks õige UltraLinki leidmiseks tootevalijat ja konfiguraatorit. Oleme loomulikult taganud, et pärast UltraLinki valimist on kogu vajalik tehniline teave allalaadimiseks valmis. Lisaks pakume pluginaid, mis võimaldavad importida UltraLinki otse oma CAD-programmi.

Soovid rohkem informatsiooni?

Täiendava informatsiooni jaoks pöördu meie poole.