Mine põhisisu juurde

Terve maja kõla

Lindab Akustika toodete sortimendist leiad laia valiku mürasummutajaid vaikse sisekliima lahenduseks. Kümnendite vältel tehtud teadus- ja arendustöö tulemusena oleme saavutanud laiapõhjalise kogemuse müra vähendamise valdkonnas, aidates klientidel luua müravabasid ventilatsioonisüsteeme, et panustada tervislikumasse töö- ja elukeskkonda. Lindabi akustika lahendused on optimaalne valik, kui otsid täiuslikku tasakaalu suuruse, energiakulu ja müra vähendamise vahel.

Vaikne keskkond paremateks tulemusteks

Heli võib olla naudingu ja mugavuse allikas. Enamik inimesi hindab hästi komponeeritud muusikapala või ookeani rahustavat heli. Keskkonnamüra ehk monotoonne heli võib seevastu tekitada inimestes ärritust ja olla oluliseks terviseprobleemide põhjuseks.
Uuringud osutavad ka seosele müra vähendamise ning tootlikkuse suurenemise, hea tervise ja stressi vähendamise vahel.

Investeering heaolusse

Meie Lindabis usume, et igaühel peaks olema õigus tervislikule keskkonnale, sealhulgas vaiksele ruumile. Teame, et õige tootevaliku ja täpsete andmetega on võimalik vältida ventilatsioonisüsteemidest tulenevat mürasaastet nii hoone ümber kui ka sees. Seetõttu on akustika ja heli summutus olnud aastaid meie tootevaliku, uurimisvõimaluste ja pädevuste keskne osa.

Heli teadus

Heli ja selle vähendamine on teadus. Rõhulang, sumbuvus ja isetekkeline müra mõjutavad kõik ventilatsioonisüsteemi energiatõhusust ja seda, kuidas heli ruumis esineb.

Taanis Farumis asuv Lindabi akustikalabor asutati 1999. aastal. Labor on ehitatud vastavalt standardile DS/EN ISO 7235 ja on välise asutuse poolt sertifitseeritud. 2019. aastal uuendati laboratooriumi, et see vastaks 2020. aasta ja edaspidiste nõuetele.

Meie laboris tehtavad testid ja mõõtmised tehakse vastavalt sellele standardile ning need on meie toodete arendamiseks ja täiustamiseks üliolulised. See tagab nii jõudluse kui ka andmete usaldusväärsuse ning tagab täpsed akustilised arvutused süsteemi dimensioneerimise ja mürale esitatavate nõuete jaoks.

Loe Lindabi akustikalabori kohta siit.

Heli ja energiatõhusus

Keskkonnamüra vähendamine hoones on oluline. Samuti on oluline olla teadlik hoone energiatarbimisest.

Meie tooted ja süsteemid on uurimis- ja arendustegevuse tulemus, kus optimeeritud sisekliima ja energiatõhusus on seatud meie kõrgeimateks standarditeks. Rõhukadu on ventilatsioonisüsteemis kasutuskulude puhul määrav näitaja, mistõttu on see oluline parameeter meie kõigi toodete, sealhulgas kanalite, liitmike, õhujaotajate ja summutite, testimisel ja mõõtmisel.

 

 

 

Kõik meie testitud mõõtmised ja tulemused on kättesaadavad meie tootevaliku tarkvara LindQST kaudu. See on sihtkoht täpsete akustika arvutuste, kvaliteetse, vaikse ja energiasäästliku ventilatsioonisüsteemi optimeeritud valiku ja disaini jaoks.

Lindabi CADvent Pluginiga MagiCAD, Revit või AutoCAD projekteerimistarkvarale on teil hästi varustatud tööriistakast, mis toetab teid ventilatsiooni tervikliklahenduse valikuprotsessis.

Summuti valik ja andmete edastamine LindQST-st teie ventilatsioonilahendusele tagab korrektse müraarvutuse ja tootekoodi edastamise. See aitab teil kujundada ventilatsioonisüsteemi, mis vastab kõigile akustilistele nõuetele.

Sertifikaadid ja dokumentatsioon

Ilma täpsete andmeteta tooteid kasutades on süsteemi dimensioneerimine mõttetu. Meie mürasummutitega on kaasas üksikasjalik dokumentatsioon, tehnilised kirjeldused ja kolmanda osapoole sertifikaadid tihedusklassi ja puhastatavuse kohta.

Unikaalsed lahendused unikaalsetele hoonetele

Lindabi akustiliste toodete hulgas on mürasummuteid igaks otstarbeks – alates elamutest, lõpetades haiglate, muusikasaalide, tööstus- ja mereprojektidega. Juhtiva mürasummutite tootjana suudab Lindab garanteerida laia tootevaliku testitud akustilisi lahendusi, mis on välja töötatud, projekteeritud ja toodetud nii, et neid oleks lihtne paigaldada ja hooldada.