Mine põhisisu juurde

Ultra BT – ventilatsioonisüsteemide lihtne uuendamine

Optimaalse ventilatsiooni eelised on mitmekordsed ja ilmsed. Ventilatsiooni uuendamise perspektiivis on aga kinnisvaraomanike ees kolm peamist takistust: investeeringu tasuvus, seisakud ja lisapaigaldised nagu kaabeldus.

Mis siis, kui me ütleksime teile, et lõime DCV-süsteemi, mida saab paigaldada ühte ruumi korraga, mis ei nõua seinte rekonstrueerimist ja kontorite pikaajalist sulgemist ei toimu.

Lindab Ultra BT on just selline.

Meie uurimus näitas ventilatsioonikulude vähenemist 73%, 68% energiasäästu ja tagasid 4,5 ROI.

Vaata täispikka videot

Kolm komponenti – täielik kontroll

UltraLink regulaator, Bluetooth andurid ja Lindab rakendused teie nutitelefonis annavad teile võimaluse seadistada, jälgida ja lähtestada kuni viis erinevat andurit igas toas. Nii saate rakendustes mõne klõpsuga juhtida kõike alates CO2 tasemest, õhuvoolust, niiskusest, kohalolekust ja temperatuurist.

Pole juhtmeid - pole probleemi

Kuna UltraLink on paigaldatud olemasolevatesse kanalitesse ja kõik on ühendatud Bluetoothi kaudu, saate kogu Ultra BT süsteemi seadistada vähem kui tunniga ruumi kohta. Kui oled andurid seinale asetanud, laadid oma telefoni OneLinki rakenduse, määrad ruumis kõik eelistatud tasemed ja ongi kõik.

 

Lihtne uuendada

Kuna Ultra BT-d on nii lihtne paigaldada ja see töötab ruumi tasemel, saate oma CAV-ventilatsioonisüsteemi täiendada DCV-süsteemiga tubade kaupa. Alustage kõige kulukamate piirkondade optimeerimisest, mõõtke oma sääste, töötulemuste paranemist ja üldist mugavust ning liikuge sealt edasi parema õhu poole.

 

Intelligentne temperatuurikontroll

Ultra BT abil saate lihtsustada kütte- ja jahutusseadmete juhtimist ruumis, et tagada siseruumide mugavuse ja energiasäästu harmoonia.

Nähtamatu integreerimine

  • Energiatarbimise minimeerimiseks vältige kütte- ja jahutusseadmete koostoimimist
  • Kütte- ja jahutusseadmete juhtimine ruumi tasandil
  • Sissepuhe
  • Radiaatorid
  • Ventilaator-konvektorid
  • Passiivsed jahutuspalgid

Ultra BT selgitatult

Ultra BT-ga saavutate esmaklassilise õhukvaliteedi, mis on kohandatud kellaaja ja kasutuse järgi ning kõike seda lihtsa paigaldamise ja lihtsa juhtimisega. Sellest videost saate aimu, kui lihtne on Ultra BT süsteem.

Lindab OneLink – mobiilirakendus seadistamiseks

UltraLink on varustatud Bluetooth tehnoloogiaga ja klappi saab juhtida meie OneLink rakenduse kaudu. OneLinki abil saate jälgida ja reguleerida õhuvoolu otse nutitelefonist. See kiirendab nii paigaldamist kui ka kasutuselevõttu. Rakenduse tooteassistendi abil saate isegi iseteeninduse virtuaalse toe kaudu.

OneSet – ruumi juhtimise rakendus

Pole midagi tõhusamat ja kulutõhusamat kui pidev jälgimine ja kohandamine. Vaadake, seadistage ja lähtestage oma sisekliima tubade kaupa, et tagada optimaalne ventilatsioon ning vastavalt ruumikasutusele ja kellaajale.

 

LindQST – teie tööriist veebis

Mida rohkem teate ette – seda lihtsam on ventilatsiooni uuendada. LindQST valikutarkvaraga saate valida ja konfigureerida lahendusi, et tagada parim jõudlus madalaima kasutuskuluga.

Samuti oleme muutnud kõigi toodete, dokumentatsiooni ja asjakohase teabe leidmise lihtsaks ning saate salvestada pooleliolevaid projekte ja lõpetada arvutused teile sobival ajal.

Vaadake lisateavet saidilt Lindqst.com

 

Rohelisema tuleviku poole

Juhtides õhku ruumi tasemel juhtmevaba rakendustega hallatava süsteemiga, astute olulise sammu värskema, rohelisema ja ettenägelikuma tuleviku suunas. Meie uuring näitas energiatarbimise vähenemist 68%.

Ultra BT tegevuses – uuring

Meie uuringus Saksamaalt Bargteheidest pärit kombineeritud laohalli ja büroohoone hoone omanikul olid ventilatsioonisüsteemi optimeerimist alustades selged eesmärgid. Eelkõige vajasid nad jahutamist ja energiatarbimise vähendamist, kuid sooviti võimalikult suure osa vanast kanalisüsteemist taaskasutada ja tagada lühike tasuvusaeg. Aasta pärast olid tulemused selged. Peale selle, et uuring näitas sisekliimaga rahulolu olulist paranemist, vähendavad süsteemi aastased energiakulud 73% võrreldes vana süsteemiga ja saavutab arvutatud investeeringutasuvuse vaid kõigest 4,5 aastaga. 

Vajad rohkem informatsiooni?