Mine põhisisu juurde

Compact BoxTM - uus kompaktne tasanduskast

Ventilatsiooni paigaldamise kõigis aspektides tuleb arvestada ruumi vajadustega. Suure aktiivsusega kohtades nagu avatud büroopinnades, koosolekuruumides ja kabinetides, kus inimesed viibivad pikka aega, on vaja hea mürasummutusega ning vaikset ventilatsiooni. Võib-olla isegi ventilatsioonisüsteemi, töötab paindlikult vastavalt tsooni vajadustele, et tagada nõutav kliima. 

Kohtades, kus nõuded tasanduskastile pole nii suured, piisab lihtsamast ja väiksemast tasanduskastist. Nüüd on meil olemas tasanduskast täpselt selleks olukorraks - Compact box. 

Millist tasanduskasti valida?

Tasanduskast reguleerib õhuvoolu ja summutab müra. Mõõdetud ja tasakaalus õhuvool õhujaotajasse ning madal müratase on mugavuse ning hea sisekliima tagamiseks äärmiselt olulised. 

Kuidas teada, millist tasanduskasti valida? 

Sõltub, missugused on vajadused. 

 

MBB ja MBV

Kui on tahtmine saavutada täpseid suurusi, mis vastavad kõikidele soovitud õhu- ja mürasetsifikatsioonidele ning oleks ka võimalus kombineerida madalat õhuhulka kõrge rõhuga, peaksite valima Lindabi MBB Multi Box tüüpi tasanduskasti.

Lindabi MBV tasanduskast on integreeritud reguleerklapiga, mida kasutatakse sissepuhkeõhu reguleerimiseks VAV olukorras. Nii MBV kui ka MBB tasanduskast on varustatud lineaarse koonusreguleerosaga, mis võimaldab madala müratasemega reguleerida kuni 200 Pa. 

Multi box tüüpi tasanudskastide suurem võimsus võimaldab saavutada paremat energiatõhusust. 

 

CB tasanduskast

Kui ei ole ruumi või nõudlust suurema ja täiustatuma tasanduskasti jaoks, võib olla CB Compact Box tüüpi tasanduskast olla õige valik. CB tasanduskast on müeldud olukordadesse, kus on vajadus väiksemate kasti mõõtmete järele, optimaalne mürasummutus ei ole oluline, piisab väiksemast isolatsiooist ja integreeritud VAV lahendus ei ole vajalik. 

CB tasanduskast on võrreldes MB tasanduskastiga 40% kergem ning sisaldab 31% vähem isolatsioonimaterjali ja 30% vähem terast. CB tasanduskastil on piisav reguleerimisvahemik enamik olukordadeks ning väga hea hinna-kvaliteedi suhe. 

 

Multi Box vs Compact Box - valik vastavalt vajadusele

Vähenda materjali kasutust

Tee rohelisema tuleviku poole tähendab kasutada ainult vajatava hulga materjale. Pole vaja minna suureks, kui väike sobib paremini. Compact Box on kergem, väiksem ja sisaldab vähem isolatsioonimaterjali, muutes selle vähema materjalikasutuse seisukohast rohelisemaks. 

Kui kompaktne on Compact Box?

Compact Box tuleb koos keskkonnadeklaratsiooniga

Esitades eluringi hinnangutel põhinevaid toodete keskkonnadeklaratsioone, saame eristada ja täpsustada oma toodet keskkonnamõju. Compact Box on meie esimene keskkonnadeklaratsiooniga tasanduskast. Miks on see oluline?

Deklaratsioon tagab keskkonnamõjude läbipaistvuse, juhised roheliste hoonete projekteerimisel ning võimaldab koguda punkte keskkonnasõbralike hoonete sertifikaatidele nagu BREEAM, LEED JA DGNB.

 

Ühenda Lindabi õhujaotajatega

Õhujaotaja paigaldamine koos tasanduskastiga aitab saavutada stabiilse õhujaotuse ja täpse reguleerimise tagades parema sisekliima ja hoone esteetika. 

Lindab pakub suurt valikut õhujaotajaid, et saaksite leida just teile sobiva lahenduse. 

 

 

Valikul toetab LindQST

LindQST valikutarkvara abil saate hõlpsasti konfigureerida täpselt just teile õige ja optimaalse ventilatsioonilahenduse. 

 

 

Loe lisa

Täiendava informatsiooni saamiseks loe allolevat materjali või võta meiega ühendust.

>> Täiendavalt Lindabi nõudluspõhisest ventilatsioonist

>> Lae alla brošüür

>> Vaata tootelehte