Mine põhisisu juurde

Ostutingimused

Ostutingimused

Üldised ostutingimused

 

Kõik ostud veebilehel www.lindab.ee sooritatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja/või kehtivale lepingule kliendi ja Lindab AS vahel, registrikood 10424824.

Lindab jätab endale õiguse trükivigade ja ebaõigete tarneaegade tõttu tellimusi parandada ja tühistada. Lindab jätab endale ka õiguse tellimustest keelduda.

 

  • Lindab pakub kokkupaneku-, kasutus-, paigaldus- ja hooldusjuhiseid, tehes need kättesaadavaks veebilehtedel www.lindab.ee ja www.lindqst.com toote olemust arvestades sobivas ulatuses. Neid saab ostjale nõudmisel anda.
  • Lindab AS poolt määratud tarneajad viitavad transpordipäevale.
  • Omandiõiguse säilitamine: müüja Lindab AS jätab omandiõiguse kaubale kuni täieliku tasumiseni.
  • Valides tarneviisiks kohaletoimetamine, lisanduvad arvele saatmis- ja pakkimiskulud vastavalt tellimuse mõõtmetele ja tarnekohale, kaubaalused krediteeritakse tagastamisel.
  • Märkusi, mis ei ole tehtud hiljemalt kinnitamiskuupäevale järgneval päeval, ei võeta vastu.
  • Tagastada on võimalik laokaupa, mis on kahjustamata, tagastatavast summast arvestatakse maha tagastamistasu 25% ostuhinnast. Kauba tagastamise kulud tuleb katta ostjal. Eritellimusi ja mitte laokaupa ei saa tagastada.

 

Tellimus ja tellimuse kinnitus

 

Kui olete oma tellimuse esitanud aadressil www.lindab.ee, saate kohe tellimuse kinnituse. Antud kinnitus ei ole juriidiliselt siduv tellimuse kinnitus ega tähenda seega lepingu sõlmimist. Tellimuse kinnitus on ainult elektrooniline kviitung, et teie tellimus on saadetud. Siduv tellimuse kinnitus saadetakse kohe, kui teie tellimus on töödeldud ja kinnitatud.

 

Muu teave

Tellimusega seotud küsimustes palun märkige oma kliendi number ja tellimuse number.